Praha, Prague, Prag, Praga, Prág

Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábava

Zábava v Prahe

Rôznorodá minulosť mesta hrá v meste veľkú rolu a to nielen pri kultúrnych aktivitách. V podzemí Prahy sa pravidelne konajú koncerty, v pivárňach zasa môžeš obidovovať sochárske fasády a nič nezvyčajným sú aj veľké konecertné haly pre klasickú hudbu.

V kontraste s vyšším spomenutým tu stoja aj ultramoderné bary alebo kluby. Avšak veľmi dôležitou súčasťou mestskej kultúry sú hospody. Mesto má veľmi rozsiahlu klubovú scénu s rozličnými hudobnými štýlmi. Hrá sa tu od popu, cez reggae až po hip hop. Do Prahy pravidelne prichádzajú aj hviedzy svetových formátov ako je Pearl Jam, U2, Metallica, Rolling Stones, Depeche Mode alebo Madonna.

Ak ťa viac zaujíma história ako sú múzeá a pamiatky, pozri si sekciu Atrakcie v Prahe. V prípade, že hľadáš skôr spôsob ako zarobiť nejaké peniaze, pozri si sekciu Práca v Prahe, kde nájdeš všetky podstatné informácie. Tiež si pozri našu mapu Prahy, kde sme vyznačili niekoľko miest, ktoré by ťa mohli zaujímať.

Hľadané výrazy: praha, prague, praga, prag, zabava v prahe, koncerty v prahe, nocny zivot v prahe, kulturne aktivity v prahe, koncertne haly v prahe, klasicka hudba v prahe, bary v prahe, kluby v prahe, hospody v prahe, hviezdy v prahe, celebrity v prahe, mapa prahy


Copyright © 2018 - Praha, Prague, Prag, Praga, Prág - Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábavaKamNaVikend.eu | Mapa stránky