Praha, Prague, Prag, Praga, Prág

Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábava

Vianočné trhy v Prahe

Praha je obľúbenou destináciou v čase Vianoc aj vďaka vianočným trhom, ktoré majú svoju osobitú atmosféru. Veď aj vďaka ním získala prívlastok - Zlaté mesto. Možno aj preto máte pocit, že vianočné trhy sa tu konajú snáď na každom kroku. Najväčšie vianočné trhy sa konajú na Staromestskom námesti, kde si môžeš kúpiť viaceré vianočné tradičné jedlá. Napríklad lahodné české klobásky, Staročeské trdlo, či pečenú vianočnú šunku.

Ďalšie vianočné trhy sa konajú na Václavskom námestí, vystaviště Holešovice, Havelské námestí, Námestí Míru a Námestí Republiky. Na vianočných trhoch sa pravidelne predávajú umelecké diela, jedlo, nápoje a pražské suveníry. Všetky produkty majú špičkovú kvalitu a umeleckú hodnotu.

Všetky spomínané obľúbené miesta konania vianočných trhov sme ti vyznačili aj na našej mape Prahy, kde ich nájdeš pod modrým symbolom vianočného stromčeku. Ak už máš vianočné trhy za sebou, pozri si aj sekciu Nákupy v Prahe alebo Zábava v Prahe.

Hľadané výrazy: praha, prague, praga, prag, vianocne trhy v prahe, staromestske namesti, staroceske trdlo, vianocna sunka, vaclavske namesti, vystaviste holesovice, namesti miru, namesti rebubliky, mapa prahy, zlate mesto


Copyright © 2018 - Praha, Prague, Prag, Praga, Prág - Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábavaKamNaVikend.eu | Mapa stránky