Praha, Prague, Prag, Praga, Prág

Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábava

Ubytovanie v Prahe

Keďže Praha patrímedzi hlavné metropoly Európy, ubytovanie v nej býva drahšie ako v iných bežných mestách. Tak ako v každom inom meste aj tu platí, že čím ďalej bývaš od centra, tým lacnejšie to pre teba je. Samozrejme tým však rastú aj náklady na cestovanie.

Praha má však bohaté možnosti ubytovania, mnoho hotelov sa nachádza v blízkosti centra. Hlavná sezóna je počas apríla až do októbra, avšak veľké množstvo turistov sem prichádza aj počas osláv Nového roka. Ceny za ubytovanie sú v Prahe oproti zvyšku krajiny dvojnásobné.

Ak nie si náročný turista, určite ti bude postačovať ubytovanie v Penzióne Beneš, ktoré sme využili aj my pri poslednej návšteve Prahy. Penzión sa nachádza v mestskej časti Řeporyje, z kade sa vieš dostať metrom kamkoľvek (trať B). Ubytovanie na 1 noc stojí už od 225 KČ pre 1 osobu.

TIP: Možnosti ubytovanie v Prahe

Spomínané ubytovanie sme ti zaznačili aj na našej turistickej mape Prahy, kde ho nájdeš pod hnedým symbolom balóna. Ak už máš teda vybavené ubytovanie a rozmýšľaš, kde sa naješ, pozri si našu sekciu Stravovanie v Prahe. Ak sa chceš skôr zabaviť, pozri si sekciu Zábava v Prahe.

Bez pomenovaniaBez pomenovaniaBez pomenovaniaBez pomenovania

Hľadané výrazy: praha, prague, praga, prag, ubytovanie v prahe, metropola europy, penziony v prahe, hotely v prahe, hostely v prahe, penzion benes, turisticka mapa prahy, stravovanie prahy, zabava v prahe, stretnutie v prahe, vztahy v prahe, zoznamenie v prahe, laska v prahe


Copyright © 2018 - Praha, Prague, Prag, Praga, Prág - Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábavaKamNaVikend.eu | Mapa stránky