Praha, Prague, Prag, Praga, Prág

Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábava

Nákupy v Prahe

Nakupovať v Prahe je jednoduché, pričom nemusíš prejsť celé mesto, aby si zohnal práve to, čo hľadáš. Najexkluzívnejšie obchody nájdeš v Parížskej ulici, avšak občas sa stane, že niektoré z obchodov sú dostupné len pre arabských šejkov či ruských oligarchov.

V Prahe je niekoľko obchodných centier, napríklad Palladium na Námesti republiky, Myslbek Shopping Gallery, ktorý nájdeš Na příkope. Tu sa nachádza aj Slovanský dům a Černá růže. Okrem toho navštív aj Nový Smíchov na Plzeňskej alebo Vinohradský Pavilon a Palác Flóra, ktoré sú na Vinohradskej ulici. Medzi najobľúbenejšie suveníry patria české sklo, porcelán a keramika. V Prahe je preto veľa obchodov s českým sklom a porcelánom. Nájdete tu však aj ochody s ručne spracovanou keramikou, odevmi a módnymi doplnkami.

Všetky spomínané miesta sme ti zaznačili aj na našej komplexnej mape Prahy, kde ich nájdeš pod žltým symbolom nákupnej tašky. Ak na nákupy potrebuješ peniaze, pozri si sekciu Práca v Prahe. Ak nakupovanie nepatrí medzi tvoje koníčky, pozri si sekciu Zábava v Prahe.

Bez pomenovaniaBez pomenovaniaBez pomenovaniaBez pomenovania

Hľadané výrazy: praha, prague, praga, prag, nakupy v prahe, nakupovanie v prahe, obchody v prahe, obchodne domy v praje, obchodne retazce v prahe, parizska ulica, palladium, myslbek shopping gallery, na prikope, slovansky dum, cerna ruze, novy smichov, vinohradsky pavilon, palac flora, vinohradska ulica, ceske sklo


Copyright © 2018 - Praha, Prague, Prag, Praga, Prág - Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábavaKamNaVikend.eu | Mapa stránky